Skontaktuj się z nami.

Anschrift

STAHLWILLE-POLSKA Sp. z o.o.

ul.Strażacka 72

43-382 Bielsko-Biała, Polska

Telefon

Zentrale +48 33 82 80 700

Service +48 606 639 139

Techn. Support +48 606 639 294

E-Mail
stahlwille@stahlwille.pl
Social
Masz pytania lub chcesz złożyć zapytanie? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy, niezależnie od problemu.

Skontaktuj się z nami: Doradcy Techniczno-Handlowi

STAHLWILLE Maciej Piebiak
Maciej Piebiak
DYREKTOR HANDLOWY
Telefon: +48 606 541 141
maciej.piebiak@stahlwille.pl
STAHLWILLE Jarosław Roszkowski
Jarosław Roszkowski
OPIEKUN REGIONU
Telefon: +48 606 639 410
jaroslaw.roszkowski@stahlwille.pl
STAHLWILLE Rafał Bednarski
Rafał Bednarski
OPIEKUN REGIONU
Telefon: +48 606 639 370
rafal.bednarski@stahlwille.pl
STAHLWILLE Szymon Okuniewski
Szymon Okuniewski
OPIEKUN REGIONU | PROJEKTOWANIE MODUŁÓW TCS
Telefon: +48 606 639 343
szymon.okuniewski@stahlwille.pl
STAHLWILLE Rafał Chmielarz
Rafał Chmielarz
SERWIS I KALIBRACJA
Telefon: +48 606 639 139
serwis@stahlwille.pl
STAHLWILLE Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
OBSŁUGA LOGISTYCZNO-BIUROWA
Telefon: +48 606 639 294
stahlwille@stahlwille.pl

Skontaktuj się z nami: Biuro STAHLWILLE-POLSKA w Bielsku-Białej

STAHLWILLE Tomasz Marzec
Tomasz Marzec
Telefon: +48 606 639 316
tomasz.marzec@stahlwille.pl
STAHLWILLE Sylwia Pietrzykowska
Sylwia Pietrzykowska
Telefon: +48 606 639 391
sylwia@stahlwille.pl
STAHLWILLE Danuta Antos
Danuta Antos
Telefon: +48 606 639 294
danuta.antos@stahlwille.pl
STAHLWILLE Marlena Wyleżoł
Marlena Wyleżoł
Telefon: +48 606 639 190
support@stahlwille.pl
STAHLWILLE Magdalena Wójcik
Magdalena Wójcik
Telefon: +48 606 639 190
biuro@stahlwille.pl
STAHLWILLE Barbara Płonka
Barbara Płonka
Telefon: +48 501 584 583
barbara.plonka@stahlwille.pl

TCS & Serwis & Logistic Competence Center STAHLWILLE-POLSKA

STAHLWILLE Jakub Hankus
Jakub Hankus
STAHLWILLE Dawid Brońka
Dawid Brońka
STAHLWILLE Szymon Kondziołka
Szymon Kondziołka
STAHLWILLE Piotr Rączka
Piotr Rączka
STAHLWILLE Łukasz Chmielarz
Łukasz Chmielarz
Telefon: +48 508 386 685
tcs@stahlwille.pl
STAHLWILLE Mateusz Chromik
Mateusz Chromik
Telefon: +48 508 386 685
tcs@stahlwille.pl